English|فارسي      امروز: سه شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٩
١٢:٠٤ - دوشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٩

آموزش استفاده از نرم فزار ادوب کانکت
سخت افزارهای مورد نیاز : میکروفون ، وب کم (در صورت اعلام قبلی توسط استاد) - قبل از ورود به کلاس مجازی حتما نرم افزار های مورد نیاز را نصب کنید :
١٢:١٣ - دوشنبه ١٤ مهر ١٣٩٩

هشتمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی ایران
احتراماً، به استحضار می رساند هشتمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی ایران از تاریخ 25 الی 27 آذرماه سال جاری توسط شورای عالی اخلاق پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری مرکز تحقیقات اخلاق و تاریخ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و مشارکت سازمان ها و ارگانهای ذیربط به صورت مجازی برگزار می شود.
١٣:٣٢ - يکشنبه ٦ مهر ١٣٩٩

اطلاعیه شماره 1 دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی آذربایجان غربی
به اطلاع مردم عزیز استان آذربایجان غربی می رساند با توجه به فرا رسیدن فصل سرما و جهت تامین و حفظ سلامت آحاد جامعه بخصوص گروههای پر خطر وآسیب پذیر ابتلا به آنفلوانزای فصلی و ضمن تاکید بر اهمیت رعایت موازین بهداشت فردی و بهداشت تنفسی که تاثیر بسزایی در کاهش ابتلا و انتقال بیماری آنفلوانزای فصلی، به موازات بیماری کووید 19 دارد، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذر بایجان غربی پیگیر دریافت سهمیه واکسن آنفلوانزای فصلی جهت گروه های واجد شرایط تعیین شده می باشد.
٠٩:٥٣ - دوشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٩

فراخوان شناسايي محققان با تجربه در پژوهش هاي بين المللي
بدین وسیله به استحضار می‌رساند توسعه و تقویت مشارکت در پژوهش‌های بین‌المللی به عنوان یکی از اهداف مهم مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد) و معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت بوده و در این راستا اقدامات متعددی را نیز انجام داده است. ..
٠٨:٤٢ - چهارشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٩

روز جهانی ایمنی بیمار
27 شهریور روز جهانی ایمنی بیمار. شعار امسال: کارکنان نظام سلامت ایمن، بیماران ایمن

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>